24 вересня 2020 р. за запрошенням куратора 21ЕЕ групи, доцента кафедри “Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова” Нестерчук Діни Миколаївни студенти відвідали еко-виставку «UCAN Ukraine», яка розпочала свою роботу в міському парку імені М. Горького. Експонати приїхали із Запоріжжя, місія виставки – привернути увагу жителів Запорізького краю на 7 ключових екологічних проблем України та надихнути молодь Мелітополя на зміну власних звичок.

За допомогою виставки організатори привернули увагу до проблем скорочення запасів питної води та забруднення ріки Дніпро, браконьєрства та вимирання риби у річках України, до забруднення повітря, скорочення лісів та зелених насаджень, до проблеми захаращення сміттям та нераціонального використання пластику.

Всі вищезазначені проблеми наочно ілюструють інтерактивні стенди, які показали нам, як почавши з себе, з невеликих кроків стає можливим вплинути на екологічну ситуацію свого міста та й усієї держави.

Наприкінці нашої екскурсії організатори надали цікаву інформацію, що вже діє 7 «зелених» напрямків, в яких ефективно та активно працюють більш, ніж 50 суспільних ініціатив та організацій по усій нашій Україні.

Куратор 21ЕЕ групи, доцент
Діна НЕСТЕРЧУК