З 24 по 30 червня 2021 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся захист кваліфікаційних проєктів здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

Для проведення атестації здобувачів вищої освіти наказом ректора було створено дві екзаменаційні комісії, які очолили: Олександр Побережний – начальник енергослужби АТ «Мелітопольський м’ясокомбінат» (голова екзаменаційної комісії №1); Володимир Недойнов – начальник району електричних мереж Мелітопольського міськрайонного РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» (голова екзаменаційної комісії №2). Від кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова в комісіях працювали: завідувач кафедри ЕТЕМ, к.т.н., доцент Сергій Квітка (заступник голови комісії №2), к.т.н., доцент Марина Постнікова, к.т.н., доцент Діна Нестерчук, старший лаборант Оксана Шуляк (секретар комісії №2).

Для захисту кваліфікаційного проєкту випускники представили змістовні доповіді і надали вичерпні та обґрунтовані відповіді на питання, які ставили члени екзаменаційних комісій.

Всі здобувачі вищої освіти гідно пройшли цей непростий етап, показавши достатньо високий рівень знань, що були отримані під час навчання та проходження виробничих практик.

Бажаємо успіху в проходженні вступних випробувань для подальшого навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти, успішного працевлаштування, наснаги, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

Сергій Квітка,
завідувач кафедри, доцент