При проведенні виховної роботи в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного неоцінену допомогу куратору, доценту кафедри ЕТЕМ Діні Нестерчук надає практична психологиня Красуля Яна Геннадіївна.

Слід зазначити, що студентство є особливою соціальною спільнотою, в якій є представники різних соціальних груп нашого суспільства.

Студенти 21ЕЕ групи (староста Анастасія Лакосіна та профорг Володимир Грицін) мають свої особливі умови життя, праці, побуту, особливу суспільну поведінку й, най головне, свою особисту психологію. Зазначу, що соціально значущою рисою студентства групи є постійний напружений пошук сенсу життя, прагнення до нових ідей та до саморозвитку й самореалізації. Але в силу недостатності життєвого досвіду, легкості в оцінюванні явищ життя деякі студенти від справедливої критики переходять до критицизму.

Зустріч зі студентами 21ЕЕ групи з Яною Геннадіївною відбулася 24 березня 2021 року на плановій кураторській годині. Слід відзначити, що це вже друга зустріч з фахівцем, метою якої був моніторинг взаємовідносин між студентами, прийняття себе та інших в групі, а також вивчення динаміки розвитку групи з листопаду 2019 року по березень 2021 року.

В результаті отриманих статистичних даних від анкетування та опитування студентів Яна Красуля надала куратору характеристику соціально-психологічного клімату в групі з рекомендаціями для проведення подальшої виховної роботи.

Вважаю, що така кваліфікована допомога від фахівця в галузі психології надасть мені, як куратору, сили для подальшої роботи в формуванні цілісної, гармонійно розвиненої особистості, майбутнього фахівця з сучасним рівнем професійної підготовки і широким світоглядом.

Діна Нестерчук
куратор 21ЕЕ групи, доцент