У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття дороги до знань, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Але прикро, що через пандемію коронавірусу першого вересня на  заняття вийшли  тільки студенти 2, 3 та 4 курсів.

На перший зустрічі зі студентами, що проходили на кафедрі  електротехнологій і теплових процесів факультету енергетики і комп’ютерних технологій куратори гуп к.т.н. доц. Постол Ю. О., к.т.н. доц. Гулевський В. Б., к.т.н. доц. Орел О.М. привітали студентів з початком нового навчального року, поділились враженнями про літній відпочинок.  Були поставлені задачі на новий навчальний рік.

Також обговорювались питання протиепідемічних заходів на території університету та проживання у гуртожитках, необхідності дотримання санітарно-гігієнічних норм в умовах пандемії коронавірусу.

Студенти ознайомились із рішенням Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 «Про продовження карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказом №1038-К «Про продовження карантину та продовження протиепідемічних заходів в університеті».

Обговорюючи перспективи нового навчального року, студенти виявили готовність до навчання у разі будь-якого розвитку подій – в залежності від епідеміологічної ситуації.