Дуальна система навчання на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, як форма підготовки кадрів, заснована на максимальному залученні умов реального виробництва для освоєння професії енергетика.

Після закінчення виробничого навчання на кафедрі електротехнологій і теплових процесів для підтвердження освоєння професійних компетенцій здобувачами вищої освіти, які переведені на дуальну форму навчання на визначені угодами терміни, атестаційна комісія у складі в.о. зав. кафедри доц. Ю.О. Постол, куратора дуального навчання кафедри доц. В.Б. Гулевського та заступника декана факультету енергетики і комп’ютерних технологій О.В. Ковальова провела відео конференцію за допомогою комунікаційної платформи Zoom.

Під час конференції були розглянуті атестаційні листи з оцінками професійної компетентності, особистих та ділових якостей, а також фото та відео звіти.

Цікаві доповіді представили як здобувачі ступеня вищої освіти «Магістр»:, Мельник Олександр 13 МБЕЕ група так і здобувачі ступеня вищої освіти “Бакалавр: Іванов Максим 31 ЕЕ група, Добровенко Ігор 11 СЕЕ група, Петренко Дмитро 22 СЕЕ, Повещенко Денис 11 ЕЕ група та інші. Безпосередньо на реальному виробничому місці звітували студенти Тімошин Максим 11 МБЕЕ група, Засипко Вадим, Башинський Євген 12 МБЕЕ група, Близнець Микола 21 СЕЕ група.

В процесі спілкування комісією були відмічені високий рівень теоретичної підготовки, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків. Також були обговорені пропозиції щодо підвищення рівня.

Безымянный2 Безымянный 4454454 555 3 ппрер еннгг Безымянныйакк Безымянный4 Безымянный3 ууу