22 травня 2020 р. відбулася кураторська година зі студентами 11СЕЕ групи на тему «Ознайомлення з порядком проведення експлуатаційної виробничої практики для здобувачів ступеня вищої освіти “Бакалавр” у ТДАТУ імені Дмитра Моторного». Безпосереднє  навчально-методичне керівництво практикою студентів 11СЕЕ групи забезпечує кафедра «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», тому на кураторську годину були запрошені завідувач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», к.т.н., доцент Квітка С.О., куратор практики від кафедри к.т.н., доцент Попрядухін В. С. та заступник декана факультету енергетики і комп’ютерних технологій Ковальов О.В.

Студенти цікавились датами проведення практики, а також термінах захисту звітів проходження практики. Також були задані інші запитання.

В ході спілкування завідувач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», к.т.н., доцент Квітка С.О. попередив про відповідальне ставлення до практики студентів й термінах захисту звітів про проходження практики. Попрядухін В. С ознайомив студентів зі змістом та загальними положеннями проходження виробничої експлуатаційної практики, змінами в термінах проходження практики, правами й обов’язками студента-практиканта, тощо. Ковальов О.В. розповів про розподіл студентів на практику та про укладання контракту (договору) з підприємством про працевлаштування.

Також на кураторській годині були розглянуті питання процедури проведення екзаменаційної сесії в дистанційному режимі та проаналізували загальну успішність студентів.

Куратор 11СЕЕ групи доцент Гулевський В.Б.

2 3 (1) 4444