За підсумками роботи наукових гуртків кафедри «Іноземні мови» у 2020-2021 навчальному році було проведено VIІI Всеукраїнську науково-технічну конференцію магістрантів і студентів ТДАТУ англійською, німецькою та французькою мовами та І Всеукраїнську Інтернет-конференцію студентів та молодих вчених «Science and innovations in the 21st century» . Також студенти та магістранти з наукових гуртків кафедри взяли активну участь у міжнародних конференціях, що проводились в Україні та за кордоном.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Світ сучасних інформаційно-комунікаційних технологій», керівник – зав. кафедри, ст. викл. Симоненко С.В.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Управління виробництвом сільськогосподарської продукції», керівник – доц., к.пед.н. Караєва Т.В.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Вступ до інженерної спеціальності», керівник – д.пед.н. доц. Тітова О.А.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Сучасні технології у фермерських господарствах Німеччини», керівник – ст. викл. Білоус Н.В.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Французькі фермерські господарства», керівник – ст. викл. Виноградова М.С.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Сучасні проблеми глобальної економіки», керівник – ст. викл. Жукова Т.В.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Світові наукові досягнення: інновації та впровадження», керівник – ст. викл. Зайцева Н.В.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Дослідження сучасних цінностей української молоді», керівник – ст. викл. Кравець О.О.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Сучасна молодь в поліетнічному суспільстві», керівник – ст. викл. Кривонос І.А.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Інноваційні агротехнології та сталий розвиток», керівник – ст. викл. Мунтян С.Г.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Глобалізаційний вимір сучасного суспільства: виклики та шляхи їх подолання», керівник – ст. викл. Супрун О.М.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Інноваційні технології сучасності», керівник – ст. викл. Шевченко С.П.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Сучасна економіка», керівник – викл. Гладких Г.В.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Інновації електроенергетичних та агротехнологічних наукових розробок та їх впровадження у процес життедіяльності людини», керівник – викл. Коваль О.Ю.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Технологічна глобалізація суспільства ХХІ століття», керівник – викл. Кулєшов С.О.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Глобалізація очима молоді», керівник – викл. Лемещенко-Лагода В.В.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Фактори успішної комунікації в сучасному суспільстві», керівник – викл. Нісаноглу Н.Г.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Дослідження актуальних проблем соціальної реальності», керівник – викл. Лащенко М.А.

Результати роботи наукового гуртка за темою «Зв’язок науки й спеціальності: перспективи розвитку студента як науковця та перекладача», керівник – викл. Однороманенко М.В.