З 22 по 23 червня 2021 року на кафедрі «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша» у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» за освітньо-професійною програмою «Конструювання та технології машинобудування» відбувся державний кваліфікаційний екзамен.

Згідно з наказом від 02.12.2020 № 225-ОД «Про затвердження голів екзаменаційної комісії» та наказом ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного від  12.05.201 року №699-С була створена екзаменаційна комісія в наступному складі:

Голова ЕК: Сосновським Сергій Олександрович – головний інженер ТОВ ТД «Біол».

Члени комісії: Вершков Олександр Олександрович – к.т.н., доцент, зав. кафедрою «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша», Пеньов Олег Валентинович – к.т.н. доцент, зав.  кафедри «Технологія конструкційних матеріалів», Бондаренко Лариса Юріївна – к.т.н., доцент кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша»; Дмітрієв Юрій Олексійович – ст. викладач кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша».

Секретар комісії: Терещенко Марина Олексіївна – інженер кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. проф. В.М. Найдиша».

Працівники кафедри ТМКП дуже відповідально віднеслись до організації, проведення і складання завдань до державної кваліфікаційної атестації. До  державної атестації у вигляді комплексного державного кваліфікаційного екзамену було допущено 12 здобувачів вищої освіти спеціальності 133 – «Галузеве машинобудування». Під час екзамену студенти показали глибокі знання, які вони отримали впродовж освітнього процесу в університеті.

Виконання завдань вимагало від здобувачів вищої освіти володіння сучасними системами автоматизованого проектування (САПР) MCAD. За допомогою CAD систем здобувачі розробляли 3D моделі деталей і робочих креслеників до їх виготовлення, а за допомогою CAM систем вони писали керуючі програми до верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК). Завершувалась робота складанням технологічного процесу виготовлення деталі в автоматизованому режимі.

Зичимо випускникам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у починаннях, здійснення мрій і життєвих планів. Сподіваємось, що набуті в університеті знання  стануть у нагоді та відкриють нові можливості та перспективи професійного росту.

За матеріалами ст. викладача Михайленко О.Ю.

photo_2021-06-23_10-21-07 photo_2021-06-23_10-21-06

photo_2021-06-23_10-21-04 photo_2021-06-22_15-28-22