У червні 2020 року закінчилось навчання слухачів курсів ліцензованої робітничої професії 8211 «Оператор верстатів з програмним керуванням».

В 2019-2020 н. р. на кафедрі Технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора Найдиша В.М. продовжили роботу курси з придбання робітничої професії 8211 «Оператор верстатів з програмним керуванням».

В цьому навчальному році набір складався з 23 слухачів, які по закінченню навчання успішно пройшли Державну атестацію і отримали кваліфікацію «Оператор верстатів з програмним керуванням» 2 розряду. Під час занять на курсах слухачі поглибили і придбали нові знання з допусків розмірів та посадок; використання вимірювального інструменту;  визначення точності форми, якості обробленої поверхні та шорсткості; обробки матеріалів різанням; технічного обслуговування верстатів з ЧПК; інтерфейсу програми симулятора верстата з ЧПК «Swansoft CNC Simulation»; оволоділи пультом керування токарних та фрезерних верстатів CNC  з приладами числового програмного керування FANUK та Simens. Багато уваги було приділено вивченню методів наладки верстатів на обробку різноманітних деталей. Під час занять слухачі курсів вивчали автоматичні цикли, які дуже спрощують розробку керуючих програм, та останні версії автоматизованих  системи проектування керуючих програм PowerMill та MasterCAM. На практичних заняттях слухачі розробляли керуючи програми та моделювали процес оброби деталі на симуляторі  «Swansoft CNC Simulation».

По закінченню терміну навчання студенти проходять виробничу практику і мають право працювати на посадах кваліфікованих робітників, виконуючи програму практики та здобуваючи досвід практичної роботи на виробництві.

Якщо Ви є студентом спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» і навчаєтесь за ОПП “Конструювання та технології машинобудування” бажаєте стати висококваліфікованим фахівцем по роботі на верстатах з ЧПК, запрошуємо Вас стати слухачем центру професійного навчання інституту підвищення кваліфікації ТДАТУ за професією 8211 «Оператор верстатів з програмним керуванням» з вересня 2020 року (звертатись за телефоном +380 50 480 85 27 Дмітрієв Юрій Олексійович).