02 липня 2020 р. на базі Дніпрорудненського індустріального коледжу проводилась ХІ науково-практична конференція «Меліорація та водовикористання. Технології та еколого-економічні рішення в сучасних умовах господарювання».

Активну участь в організації та проведенні конференції прийняла доцент кафедри Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша к.т.н. доцент. Дереза О.О.

У ході роботи конференції обговорювались питання з підготовки науково-педагогічних кадрів та розширенню зв’язків з підприємствами-роботодавцями з метою вдосконалення виробничих навичок майбутніх спеціалістів під час практичного навчання студентів та їх подальшого працевлаштування.

На пленарному засіданні серед інших було заслухано доповідь к.т.н. доцент. Дерези Олени Олександрівни на тему: «Моделювання елементів трубопроводів».

За результатами роботи конференції сформовано Програму ХІ-ої науково-практичної конференції «Меліорація та водовикористання. Технології та еколого-економічні рішення в сучасних умовах господарювання» та буде видано збірник Матеріалів конференції.