З вересня 2020-2021  навчального року почав свою  роботу науково – дослідний студентський гурток. Тема – Геометрія графічного відображення. Науковий керівник гуртка – доцент, к.т.н. Пихтєєва І.В.

В гуртку беруть участь студенти першого та другого курсу , а також: Мацулевич Ю.О. – 41 ГМ, Бойка М.І.- 41 КН, Кремнєва Е.А.- 41 КН, Козіна К.В.-  41 КН, Карпов В.О – 41 КН, Восков – 31 А.І., Бохан О.Д.- 11 ПМ КПД.

За планом роботи проводяться дослідження можливостей існуючих комп’ютерних програм по формуванню художнього конструювання, геометричного проектування. для моделювання геометрії графічного відображення. Створено електронні інструментальні  бази даних за допомогою триангуляційної  моделі. Досліджуються конструктивно-синтетичні методи моделювання лінійчатих поверхонь та їх визначальних фігур. Визначено теми, зміст статей в збірник наукових праць.

Підготовлено науковий матеріал на науково-технічну конференцію, а також візуалізацію доповіді до виступу. Підготовлені  роботи на Всеукраїнські конкурси першого та другого турів.

Незважаючи на карантинні заходи та складність роботи, сподіваємося на те, що план гуртка буде виконано в повному обсязі і розробки студентів по напрямку геометричного моделювання будуть представлені на науковій конференції ТДАТУ, на Всеукраїнських конкурсах, та в статтях, як збірнику нашого університету, так і у наукових (в т.ч. електронних) збірниках України.

Дякую всім учасникам гуртка за  активну участь в науково – дослідній роботі.

Керівник гуртка: доцент, к.т.н. Пихтєєва І.В.

IMG_20201015_080348 IMG_20201015_095700