Щорічно на кафедрі “Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. професора В.М. Найдиша” проводяться олімпіади по всіх дисциплінах, які викладаються на кафедрі згідно навчального плану.

На олімпіадах вирішуються завдання різного рівня складності, що дозволяє всім бажаючим студентам брати у них участь.

Так, з 09 по 12 листопада 2020 року, проходила в умовах карантину у режимі – онлайн Олімпіада, з дисципліни «Нарисна геометрія інженерна та комп’ютерна графіка», в якій прийняли участь бакалаври першого та другого року навчання, а також бакалаври першого року за скорченою формою навчання зі спеціальності: “Агроінженерія”. Прийняли участь в Олімпіадах 62 студенти.

Підведення результатів Олімпіади показали, що студенти добре засвоїли навчальний курс. Прізвища переможців та їх заохочення:

Перший курс:

1. Ускова С.О. – (11 АІ), Дроздюк Р.В. (12 АІ) – 2 місце  (15 балів до загального рейтингу з дисципліни НГКГ);
  2. Біктімірова Ю.Г., Шаріпов Д.О. (11 АІ.) , Кльованик А.О ( 12 АІ) – 3 місце  (10 балів до загального рейтингу з дисципліни НГКГ).

Другий курс:

1. Гунько Г.С. (21 АІ) – 1 місце  (20 балів до загального рейтингу з дисципліни НГКГ);
  2. Подолян Д.С. Ковальова В.Г. – (21 АІ) – 2 місце  (15 балів до загального рейтингу з дисципліни НГКГ);
  3. Котов І. А. (21 АІ.),  Оліщук В.В., Коровін В.М. (22 АІ) – 3 місце  (10 балів до загального рейтингу з дисципліни НГКГ).

Перший курс за скороченою формою навчання:

1. Шульга О.  (13 САІ) — 1 місце  (20 балів до загального рейтингу з дисципліни  НГКГ);
  2. Кравцов О.Г., Середа А.В. (12 САІ) , Філенко А. (13 САІ) – 2 місце  (15 балів до загального рейтингу з дисципліни НГКГ);
  3. Кравченко А. (13 САІ) – 3 місце  (10 балів до загального рейтингу з дисципліни НГКГ).

Співробітники кафедри поздоровляють переможців та дякують усім студентам, що прийняли участь в Олімпіадах.

К.т.н.,доцент Пихтєєва І.В.

К.т.н.,доцент Івженко О.В.