2 вересня в 41 ГМ групі на кафедрі «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. проф. В.М. Найдиша» відбулась перша в цьому навчальному році кураторська година.

Завідувач кафедри доцент Вершков О.О. та куратор Антонова Г.В. привітали студентів з початком нового навчального року.

Метою першої кураторської години було ознайомлення студентів із рішенням Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 «Про продовження карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказом №1038 «Про продовження карантину та продовження протиепідемічних заходів в університеті».

Студенти отримали інформацію щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних норм в умовах пандемії коронавірусу, як знизити ризик інфікування, як захистити інших від інфікування, як правильно надягати та утилізувати маску.

Також студенти обговорили план та графік навчання на наступний семестр.

Бажаю всім міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

ст. викладач Галина АНТОНОВА

изображение_viber_2020-09-02_10-29-16 изображение_viber_2020-09-02_10-29-181