2 вересня на кафедрі «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. проф. В.М. Найдиша» відбулась перша в цьому навчальному році кураторська година для студентів груп 21ГМ, 22ГМ та 21ПМ.

Після привітання з початком нового навчального року куратор Юлія Холодняк ознайомила студентів із рішенням Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 «Про продовження карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказом №1038 «Про продовження карантину та продовження протиепідемічних заходів в університеті».

У ході розмови студенти були поінформовані щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних норм в умовах пандемії коронавірусу, як знизити ризик інфікування, як захистити інших від інфікування, як правильно надягати та утилізувати маску.

Далі студенти обговорили план та графік навчання на другому курсі, а також обрали актив групи. Студенти одноголосно обрали старостою групи Новікова Артема, а його заступником став Мезенцев Валерій.

Нехай новий 2020/2021 навчальний рік, незважаючи на всі виклики, стане роком нових досягнень, втілення мрій та реалізації потенціалу кожного члена нашого навчального закладу!

Юлія Холодняк

изображение_viber_2020-09-02_10-29-32 изображение_viber_2020-09-02_10-29-19