29 листопада 2023 року відбулося обговорення результатів анкетування здобувачів вищої освіти з питання якості освітньо-професійної програми «Комп’ютерне проектування і дизайн».

З доповіддю про результати анкетування виступив гарант освітньої програми к.т.н., доцент Мацулевич О.Є.

На зустріч із здобувачами вищої освіти були запрошені викладачі випускової кафедри ІМКП та представники деканату МТФ.

Дане анонімне електронне анкетування направлене на вивчення думок щодо рівня задоволеності якістю підготовки та навчання здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та відповідності освітньо-професійної програми «Комп’ютерне проектування і дизайн» їх запитам та потребам.

картинка1

Аналіз загальної оцінки якості ОПП «Комп’ютерне проектування і дизайн» здобувачами вищої освіти різних курсів показав наступне. Вищі бали поставили здобувачі СВО «Бакалавр»  4 курсу (34,6% опитаних оцінили на 5 балів та 65,4% на 4 бали). Меншими балами оцінили якість ОПП здобувачі СВО «Бакалавр» 2 курсу (0,8% на 2 бали і 0,8 на 1 бал).

Вищі оцінки (максимальна сума відсотків балами «5» і «4», по 100%) здобувачі вищої освіти поставили за критеріями: «відповідність отриманих результатів вивчення дисциплін заявленим в них цілям», «прозорість та чесність оцінювання знань», «організація в цьому навчальному році  дистанційного навчання», «доступність графіків навчального процесу та розкладів».

Менші оцінки (максимальна сума відсотків за балами «1» і «2», по 5,9%) здобувачами вищої освіти наступних критеріїв якості: «співвідношення теоретичної і практичної частини», «використання викладачами сучасних педагогічних методів (майстер-класів, навчальних дискусій, мозкового штурму, тренінгів, ділових ігор тощо)», «спрямованість дисциплін на майбутню професію».

Інші пропозиції щодо покращання якості освіти та освітнього процесу в ТДАТУ здобувачі вищої освіти при опитуванні:

• впроваджувати сучасні педагогічні методи;
  • не вистачає роботи в командах.

В обговоренні результатів моніторингу прийняли участь Валієва К.М., студентка 41 ПМ групи, завідувач кафедри ІМКП – Вершков О.О. та заступник декана факультету МТФ – Дереза О.О.

В процесі дискусії були запропоновані шляхи усунення недоліків освітнього процесу за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн»