29 листопада 2023 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Комп’ютерне проектування і дизайн» доц. Мацулевича О.Є. із здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, щодо обговорення результатів моніторингу якості освітнього процесу за даною освітньо-професійною програмою, на яку були запрошені викладачі випускової кафедри ІМКП та представники деканату МТФ.

Метою моніторингу було вивчення думок щодо рівня задоволеності здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти якістю освітнього процесу за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн».

Всього на сайті університету за анкетою для здобувачів вищої освіти щодо якості освітнього процесу було опитано 17 респондентів (здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр»), що склало 30% від загальної кількості здобувачів за цією освітньою програмою (окрім 1 курсу).

Вищими балами здобувачі вищої освіти оцінили такі критерії якості освітнього процесу як: «Мене заохочували до академічної доброчесності під час навчання та виконання індивідуальних робіт», «Я зацікавлений дотримуватись принципів та правил академічної доброчесності», «Я задоволений рівнем освітньої підтримки (індивідуальна взаємодія з викладачем, якість роботи деканату та інше)», «Я задоволений рівнем інформаційної підтримки (зручне та ефективне інформування стосовно різних аспектів навчання)», «Я задоволений рівнем консультативної підтримки (на кафедрі, у деканаті, бібліотеці)», «Я задоволений рівнем психологічної підтримки (від куратора, інших викладачів, декана, фахівців)».

Найменшими балами (максимальна сума відсотків за балами «1» і «2») здобувачі вищої освіти оцінили: «Я особисто подаю пропозиції щодо покращення освітнього процесу для досягнення позитивних якісних змін в ТДАТУ», «Мені вистачає часу на самостійну роботу», «Мені відомий порядок оскарження процедури проведення контрольних заходів», «Я задоволений рівнем соціальної підтримки (проживання, харчування, стипендії, соціальна допомога та ін.)», «Мене повідомляли про результати мого опитування (анкетування) та прийняті рішення».

У якості пропозиції із удосконалення освітнього процесу в ТДАТУ від респондентів надійшло наступне: «Бути сучасними».

В обговоренні результатів моніторингу прийняли участь Валієва К.М., студентка 41 ПМ групи, завідувач кафедри ІМКП – Вершков О.О. та заступник декана факультету МТФ – Дереза О.О.

В процесі дискусії були запропоновані шляхи усунення недоліків освітнього процесу за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн»

картинка2