29 вересня 2020 р. на кафедрі ТМКП відбулось перше засідання студентського наукового гуртка «Розрахунки та моделювання механічних передач» під керівництвом к.т.н., доцента Дерези Олени Олександрівни.

Відвідувачі наукового гуртка, які навчаються за спеціальністю «Галузеве машинобудування», ознайомилися з устроєм та принципом дії  механічних передач, що входять до складу підйомно-транспортних машин. З’ясували методи  визначення технічних параметрів машин.

В ході ознайомлення з типовими вузлами підйомно-транспортних машин було зроблено висновок про необхідність в модернізації вантажопідйомного устаткування з метою поліпшення конструкції.

Модернізація будь-якого механізму або машини значно полегшується, якщо застосовувати сучасне програмне забезпечення. Тому тематика використання відповідних комп’ютерних програм при розрахунках та моделюванні механічних передач  є важливою і актуальною.

20200928_141430