В НТУ«ХПІ» (Національний технічний університет«Харківський політехнічний інститут») підбито підсумки першого етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020/2021 н.р. «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

Конкурс проводився з 26 по 29 квітня 2021 року за такими спеціалізаціями:

Прикладна геометріяІнженерна та комп’ютерна графікаТехнічна естетика.

Галузевій комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» надійшла 151 студентська наукова робота з 34 закладів вищої освіти 16 міст України.

В цьому році членом комісії було призначено доцента кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша (ТМКП) Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – Мацулевича Олександра Євгеновича.

На підставі отриманих рецензій визначено кращі студентські наукові роботи, автори яких запрошені до участі в підсумковій науково-практичній конференції.

Від кафедри ТМКП у Всеукраїнському конкурсі брали участь студенти  нової спеціальності – «ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА», а саме :

Студентка 1 курсу 11-ПМ групи – ВАЛІЄВА Карина Русланівна «Комп’ютерне моделювання виробу з полімерних матеріалів та проектування прес-форм для його виготовлення», науковий керівник – к.т.н., доцент Мацулевич О.Є.

Студент 1 курсу 11-ПМ групи – БОХАН Олександр Дмитрович «Комп’ютерне проектування декоративного панно в східному стилі», науковий керівник – к.т.н., доцент  Пихтєєва І.В.

Студенти 2 курсу 21-ПМ групи – НОВІКОВ Артем В’ячеславович, 11-ПМ ГОЄНКО Данила Сергійович «Визначення геометричних параметрів робочого профілю резонаторної труби швидкісної автомоделі», науковий керівник – к.т.н., доцент Мацулевич О.Є.

29 квітня 2021 р. о 14.00 відбулось заключне пленарне засідання, на якому підбито підсумки і оголошено переможців конкурсу. Переможеців нагороджено:

Секція «Інженерна та комп’ютена графіка» – диплом І ступеня – Валієва К.Р., диплом ІІ ступеня – Бохан О. Д.

Секція «Прикладна геометрія» – диплом ІІІ ступеня – Гоєнко Д.С., диплом ІІІ ступеня – Новіков А.В.

Вітаємо переможців!

За матеріалами доц. кафедри Пихтєєвої І.В.

1  2  3 4  7

5   6