28 квітня 2021 року за ініціативи завідувачки відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ, к.т.н., доцента Радміли Скляр було проведено зустріч із гарантами освітніх програм, завідувачами кафедр та представниками робочих груп, де прийняли участь представники кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. проф. В.М. Найдиша»: завідувач кафедри ТМКП, доцент Олександр Вершков, гарант ОПП зі спеціальності 131 «Прикладна механіка», доцент Олександр Мацулевич та член робочої групи, доцент Лариса Бондаренко.

У засіданні прийняли участь близько 50 викладачів ТДАТУ. Були обговорені питання щодо змін у підготовці проектів освітніх програм та вказані основні напрямки їх перегляду або оновлення.

Розпочав зібрання проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ломейко Олександр Петрович. Далі зібрання продовжила Радміла Скляр, яка наголосила увагу на тому, що переглянуті або модернізовані освітні програми повинні відповідати стандартам спеціальності, як що вони є, а якщо немає, то необхідно керуватись положенням про освітні програми, яке затверджено протоколом №5 Вченої ради ТДАТУ від 26 січня 2021 року.

Матеріали підготувала доцент Бондаренко Л.Ю.

4  3