14-16 вересня 2021 р. науковці ТДАТУ імені Дмира Моторного прийняли участь у IV спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі “Еко Форум – 2021”.

Викладачі та співробітники Таврійського агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного вже не перший рік приймають участь в «Еко Форумі». У форумі взяли участь Володимир Кюрчев, ректор ТДАТУ, Сергій Мовчан к.т.н., завідувач кафедри ГЕЗ.

У збірнику тез доповідей V спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум–2021» опубліковано матеріали науковців ТДАТУ імені Дмитра Моторного. До збірки тез увійшли матеріали доцента кафедри ТМКП ім. проф. В.М. Найдиша Олени Дерези.

Мовчан С.І. Комп’ютерне моделювання елементів і складових одиниць систем оборотного водопостачання / С.І. Мовчан, О.О. Дереза // Еко Форум-2021: збірка тез доповідей V спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму, 14-16 вересня 2021 р./ Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата. – Запоріжжя: Запорізька торгово-промислова палата, 2021. – 311 с. C. 209-210.

Олена ДЕРЕЗА

ЕКО ФОРУМ-1 ЕКО ФОРУМ-2