Група авторів Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Мелітопольської міської ради Запорізької області беруть участь у Міському STEM-фестивалі педагогічного досвіду. Назва роботи “МОСТОБУДУВАННЯ – ПРОФЕСІЯ МАЙБУТНЬОГО“.

Автори: Мишустіна Н.В., учитель хімії вищої категорії, «старший учитель», Коновальчук О.Й., учитель фізики вищої категорії, «старший учитель».

З метою активізації діяльності роботи  над проєктом для учнів організовано  онлайн-консультації з фахівцями галузі інженерії:
Дерезою О.О. – доцентом кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування ім. професора В.М. Найдиша  (ТДАТУ імені Дмитра Моторного); Бурячковим К.Є. – інженером-будівельником мостів Черкаського  ПАТ «Черкасспецбуд». Робота проводилася у форматі телемосту та відеоконференцій Zoom.

Роботу було представлено здобувачам освіти 7-9 класів під час проведення Місячника профорієнтаційної роботи в школі. Над проєктом група підлітків працювала упродовж місяця, результат було презентовано учням 9-11 класів. Учні 7-9 класів провести дослідницьку роботу з використанням джерел Інтернету (науково-описовий етап), створили макет та показали об’єкт. Підготувати результати роботи та презентувати їх учнівській аудиторії.

Робота над проєктом сприяла поглибленню знань здобувачів освіти з теоретичних основ фізико-хімічних властивостей певних металів та їхніх сплавів, скласти задачі з фізики та хімії, зробити певні розрахунки.

доцент кафедри Олена ДЕРЕЗА