31.03.2021 року на кафедрі ТМКП ім. професора В.М. Найдиша відбулося перше в цьому році планове засідання кафедри, на якому розглядалися питання: про підсумки ПМК – 1; про виконання плану з методичної роботи; звіт викладачів за контрактами; про підготовку до рейтингового оцінювання кафедри та викладачів та про організацію дипломного проектування з дисципліни «Прикладна механіка». І вже традиційно були розглянуті питання щодо профорієнтаційної роботи – поставлені цілі та завдання на квітень – травень місяць.

В різному завідувач кафедри доцент Вершков О.О. розповів інформацію з засідання Вченої ради факультету.

Наприкінці ще раз акцентував особливу на дотримання академічної доброчесності, на систематичний та постійний контроль відвідування занять студентами та профорієнтаційну роботу на кафедрі.

ст. викладач  Г.В. Антонова

photo_2021-04-06_14-57-35 photo_2021-04-06_14-57-46