З 3 по 22 жовтня 2022 року проходила XІ Міжнародна науково-технічна конференція «ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС У ТВАРИННИЦТВІ ТА КОРМОВИРОБНИЦТВІ» на базі відділу біотехнічних систем у тваринництві та заготівлі кормів ННЦ «ІМААПВ» та механіко-технологічного факультету НУБіП України.

Організували науковий захід в Києві Національний науковий центр «Інститут механіки та автоматики агропромислового виробництва», Національний університет біоресурсів і природокористування України і Представництво Польської академії наук.

Напрями робота конференції:

1. Техніко-технологічне забезпечення виробництва продукції тваринництва.
  2. Техніко-технологічне забезпечення виробництва та приготування кормів.
  3. Інформаційні технології в тваринництві та кормовиробництві.
  4. Надійність та експлуатація техніки для тваринництва та кормовиробництва.
  5. Перспективні напрями використання біосировини.

В заході прийняла участь к.т.н., доц. кафедри ІМКП Дереза О.О. з доповіддю «Використання стічних вод тваринницьких підприємств». Матеріали розміщуються на сайті конференції, виголошення доповідей та обговорення матеріалів проводилося із застосуванням засобів електронної комунікації.

Олена ДЕРЕЗА

photo_5426952368798417160_y