У третю суботу травня традиційно в Україні відзначають День Європи. В Запорізькій області відсвяткували 16-й День Європи. Цього року гостей свята привітно приймало м. Мелітополь, яке претендує на найбільш євроінтегроване місто в області. Проведено низку інформаційних, тематичних, культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів у парку культури та відпочинку задля підвищення рівня поінформованості громадськості щодо європейської інтеграції.

Локація ТДАТУ розмістилася у самісінькому центрі парку культури і відпочинку, поруч з головною сценою, де саме і відбулось відкриття загальноміських заходів. Наукова бібліотека взяла участь у загальноміському заході до Дня Європи «Європа починається з тебе», де представила виставку-плакат «ТДАТУ – інтеркультурний університет». Участь у святкуванні Дня Європи приймали й представники кафедри. Кожен бажаючий мав нагоду особисто ознайомитися з умовами вступу до ТДАТУ, можливостями при навчанні.

День Європи зміг здивувати городян яскравими костюмами, танцями і цікавими фотозонами.

доцент Олена Дереза