ПРОБЛЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

• Тракторна енергетика, автомобільний транспорт, альтернативні джерела енергії та теплоенергозбереження.
  • Сільськогосподарські машини.
  • Експлуатація машинно-тракторного парку та системи точного землеробства.
  • Мехатроніка технічних систем.
  • Якість, стандартизація та сертифікація.
  • Екологічно-ощадні технології в рослинництві та тваринництві, інженерна екологія та ресурсозбереження.
  • Земельне право та юридична практика в АПВ, безпека життєдіяльності.
  • Актуальні проблеми інноваційної економіки в АПВ.
  • Інформаційні технології, автоматизація, VR-технології та штучний інтелект в агровиробництві.
  • Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції.

В роботі конференції активну участь прийняла доц. Дереза О.О (сертифікат). За результатами роботи конференції було видано Збірник матеріалів.

Доцент кафедри ТМКП ім. професора В.М. Найдиша
Олена Дереза