Щорічно, на базі інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва проводиться Міжнародна науково-практична конференця.

І цього року, не дивлячись на карантинні заходи у зв’язку із пандемією коронавірусу, 28-29 травня відбулася VІ Міжнародна науково-практична он-лайн конференція «Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва» з використанням платформи Zoom.

Метою конференції є узагальнення наукових і практичних досліджень в галузі технології та механізації виробництва, переробки і зберігання продукції садівництва та рослинництва.

До конференції приєдналися 45 учасників-науковців. На пленарному засіданні, серед інших, було заслухано доповідь доцента кафедри ТМКП Бондаренко Лариси Юріївни на тему «Підвищення ефективності використання відновлюваних ресурсів з плодової деревини».

Потім робота продовжилась по секціям:

Секція 1. Технології і технічні засоби сучасного агровиробництва.

Секція 2. Проблеми зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва.

Секція 3. Технічний сервіс та інженерний менеджмент.

Секція 4. Інженерно-технологічні досягнення у конструюванні машин та обладнання.

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику тез доповідей Конференції на сайті www.pmoapv.udau.edu.ua у розділі «Наукові публікації». (детальніше…).

Конференция_29.05.2020_0

Конференция_29.05.2020_1