28 жовтня на кафедрі технічної механіки та комп’ютерного проектування ім. професора В.М. Найдиша відбулось засідання студентського наукового гуртка «Використання комп’ютерних програм для проектування механічних передач» під керівництвом к.т.н., доцента Дерези О.О. Відвідувачі наукового гуртка, які навчаються за спеціальністю «Галузеве машинобудування», розглядають питання розрахунків механічних передач вручну та за допомогою комп’ютерних програм.

Використання комп’ютерних програм дозволяє користувачу швидко одержати наочну інформацію про вплив, наприклад, виду термообробки на розміри зубчастих передач, запаси міцності в різних перетинах, одержати навички практичного використання теоретичних положень дисципліни «Інженерна механіка (Деталі машин)» на рівні вимог сучасного машинобудівного виробництва.

20191028_141427

20191028_144203