11.11.2020 р. відбулася зустріч представників  проектної групи освітньо-професійної програми «Комп’ютерне проектування і дизайн» з роботодавцями міста Мелітополя. Зустріч відбувалася з використанням платформи ZOOM. Це дозволило виробникам без відриву від виробництва прийняти участь в обговоренні питання щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Комп’ютерне проектування і дизайн» спеціальності 131 «Прикладна механіка» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Серед виробничників були присутні керівник інженерно-конструкторського відділу ТОВ “Турбоком” Чєрномурко Є.В., заступник директора ТОВ “РУСЛАН-КОМПЛЕКТ” Брага О.Л., начальник інструментального цеху ВАТ «Біол» Нариков А.Є., технолог ВАТ «Біол» Матюшкін Д.М., директор ТОВ «Магістральний дизель» Нестеренко Є.С.

Зустріч відкрив декан механіко-технологічного факультету д.т.н., професор Кюрчев С.В. У своїй промові Сергій Володимтрович звернувся до виробничників з тим, щоб вони запропонували свої корективи до навчального плану підготовки фахівця з прикладної механіки.

Завідувач кафедри ТМКП, к.т.н., доцент Вершков О.О. представив для обговорення модернізований навчальний план підготовки бакалавра за ОПП «Комп’ютерне проектування і дизайн» спеціальності 131 «Прикладна механіка». Акцентував увагу на дисциплінах професійної підготовки та запропонував виробничникам висловити свої побажання щодо компетентностей майбутнього фахівця.

За результатами обговорення було прийнято рішення удосконалити навчальний план освітньо-професійної програми «Комп’ютерне проектування і дизайн» спеціальності 131 «Прикладна механіка» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, додати години на дисципліни, що пов’язані із конструюванням, проектуванням та знаннями графічного дизайну.

За матеріалами доц. Бондаренко Л.Ю.

Без імені33 Без імені22

Без імені11 Без імені3 Без імені1