13 квітня 2021 р. на платформі Zoom було проведено планове засідання Вченої ради факультету ЕКТ.

Порядок денний був наступний:

1. Про забезпечення практичної підготовки студентів через робочі професії та дуальну систему навчання
  2. Про коригування діючих освітньо-професійних програм зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 122 «Комп’ютерні науки»
  3. Про стан стажування та підвищення кваліфікації НПП кафедр факультету
  4. Про результати контролю і аналізу проміжних атестацій студентів факультету
  5. Різне. Затвердження навчально-методичної літератури.

За першим питанням перед присутніми членами Вченої ради факультету виступили куратори дуального навчання, доцент Гулевський В.Б. та старший викладач Ковальов О.В., які надали вичерпну інформацію щодо стану забезпечення практичної підготовки здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» та «Магістр». А відповідальний за робочі професії, старший викладач Фандеев О.А. відповів на численні запитання щодо впровадження робочих професій для здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» та звернув увагу усіх присутніх на матеріально-технічне забезпечення даного виду навчання.

Про коригування діючих освітньо-професійних програм (ОПП) зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 122 «Комп’ютерні науки» члени ради заслухали гарантів освітньо-професійних програм, професора Діордієва В.Т., професора Малкіну В.М., доцента Вовка О.Ю. та доцента Строкань О.В. Узагальнені результати роботи щодо корегування діючих ОПП усім присутнім членам ради презентував декан факультету ЕКТ, професор Назаренко І.П.

За третім питанням про стан стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічними працівниками кафедр факультету доповідали завідувачі кафедр. За результатами обговорення були одноголосно прийняті узгоджені рішення, які спрямовані на продовження роботи згідно планів кафедр щодо  стажування та підвищення кваліфікації до кінця 2020-2021 н.р.

За четвертим питанням заступники декану факультету з ННР, доцент Лубко Д.В. та старший викладач Чебанов А.Б. надали інформацію про результати контролю і аналізу проміжних атестацій студентів факультету зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 122 «Комп’ютерні науки». За даним питанням були одноголосно прийняті узгоджені рішення та надані завідувачам кафедр факультету та кураторам академічних груп відповідні доручення.

Голова комісії факультету, доцент  Нестерчук Д.М. презентувала членам Вченої ради навчально-методичну літературу (у кількості 4 рукописів), на яку після обговорення та голосування був наданий дозвіл на видання й впровадження в навчальний процес.

З поданням секретар Вченої ради,

доцент Нестерчук Д.М.