9 лютого 2020 р. у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій під керівництвом декана, професора Назаренко І.П. відбулось планове засідання вченої ради.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про організацію та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад.
  2. Ефективність функціонування сайтів кафедр, сайту факультету, ведення електронних журналів та стан заповнення Освітнього порталу електронними навчальними курсами.
  3. Про організацію та результати роботи робочих груп освітньо-професійних програм зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 122 «Комп’ютерні науки».
  4. Про організацію виховної роботи на факультеті.

За першим питанням заступники декана факультету з ННР, доцент  ЛУБКО  Д.В. та старший викладач ЧЕБАНОВ А.Б. доповіли про організацію, проведення та результати І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. За даним питанням були узгоджені рішення щодо проведення олімпіад І етапу навесні 2021 р. з обов’язковим висвітлюванням таких подій на сайтах кафедр та на сайті факультету.

За другим питанням заступники декана факультету з ННР, доцент  ЛУБКО  Д.В. та старший викладач ЧЕБАНОВ А.Б. надали детальну інформацію про результати перевірки ефективності функціонування сайтів кафедр, сайту факультету, ведення електронних журналів та стан заповнення Освітнього порталу електронними   навчальними курсами зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». При обговоренні даного питання було прийняте рішення щодо термінового усунення виявлених недоліків та повторної перевірки з обов`язковим інформуванням Вченої ради на засіданні, що відбудеться у березні 2021 р. Декан факультету, професор НАЗАРЕНКО І.П. надав доручення завідувачам кафедрам на постійній основі проводити моніторинг стану вищезазначених електронних ресурсів та оновлювати необхідну інформацію.

Про організацію та результати роботи робочих груп освітньо-професійних програм (ОПП) зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 122 «Комп’ютерні науки» доповідали гаранти ОПП, професор ДІОРДІЕВ В.Т., доцент ВОВК О.Ю., професор МАЛКІНА В.М., доцент СТРОКАНЬ О.В., які оцінили роботу робочих груп як задовільну та визначили пріоритетні напрямки для подальшої роботи.

За четвертим питанням заступник декана з ОВР старший викладач КОВАЛЬОВ О.В. та голова студентської ради факультету СЛАВОВ В.В. охарактеризували стан виховної роботи на факультеті та запропонували шляхи підвищення ефективності виховної роботи кураторів в підшефних академічних групах. За результатами виступів та обговорення одноголосно прийняті рішення, які протягом 2 півріччя 2020-2021 н.р. дозволять формувати професійно спрямовану, цілісну, гармонійно розвинену особистість з високим рівнем національної та патріотичної свідомості, самосвідомості та доброчесності.

За поданням

Вчений секретар Вченої ради факультету ЕКТ,