На кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» відбулася зустріч здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» (студенти 41ЕЕ групи, куратор – доцент кафедри ЕТЕМ Марина Постнікова) з керівниками дипломних проектів.

Завідувач кафедри Сергій Квітка ознайомив студентів з наказом №1417 – С від 12 жовтня 2020 року про затвердження тем дипломних проектів, призначення керівників і консультантів та встановлення термінів дипломування.

Кожному здобувачеві було видано технічне завдання на дипломне проектування з переліком питань, що підлягають розробці і розгляду. Сергій Квітка надав пояснення з виконання кожного розділу дипломного проекту, графічної частини та означив терміни їх виконання згідно календарного плану.

Сергій Квітка ознайомив здобувачів вищої освіти з методичними рекомендаціями з проектування внутрішньої силової розподільчої мережі, вибору та перевірки апаратів керування та захисту; розрахунку і вибору потужності електродвигуна для різних режимів роботи та каталогами асинхронних двигунів, електротехнічної продукції провідних компаній України та багато іншої навчально-методичної літератури, яка знаходиться на сайті кафедри і допоможе студентам при виконанні дипломного проекту.

Марина Постнікова – нормоконтролер кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» надала студентам інформацію, щодо використання методичних розробок з правил оформлення дипломних проектів.

Діна Нестерчук – відповідальна особа із запобігання плагіату на кафедрі – ознайомила студентів з порядком та критеріями перевірки дипломних проектів на антиплагіат.

Наприкінці зустрічі завідувач кафедри Сергій КВІТКА зауважив, що при виконанні дипломного проекту студентам необхідно дотримуватися норм академічної доброчесності.

Марина Постнікова,