Олімпіада – система масових очних змагань студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок.

Метою проведення предметної олімпіади є виявлення студентів, які мають поглиблені знання з дисципліни «Електричні машини», реалізація здібностей студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу і виявлення переможців в навчанні зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка», а також прищеплення студентам факультету енергетики і комп’ютерних технологій поваги та любові до обраної професії.

Для проведення предметної олімпіади на кафедрі була створена комісія у складі: завідувач кафедрою доц. Сергій Квітка, ведучий викладач з дисципліни старший викладач Олександр Ковальов і відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів доц. Марина Постнікова.

Олімпіада проводилась на кафедрі електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова 19 травня 2021 року як письмова робота студентів в спеціалізованій лабораторії 1.024 в два етапи: на 2 парі для студентів 3 курсу, на 3 парі – 1С курс. Для виконання роботи студентам було надано 80 хвилин. Запропоновані для олімпіади завдання з дисципліни «Електричні машини» складалися з трьох практичних задач проблемного характеру за профілем дисципліни. Для успішного вирішення завдань на олімпіаді студенти показали максимальну активізацію мислення та вміння творчо застосовувати надбанні знання з дисципліни. Результат здійсненної студентами письмової роботи були оцінені за бальною системою згідно затвердженого Положення.

Призерами предметної олімпіади з дисципліни «Електричні машини» стали: Анастасія Чепак, студентка 31ЕЕ групи – нагороджений дипломом  І ступеня за зайняте 1 місце, звільнений від складання екзамену з дисципліни «Електричні машини», рекомендований до участі другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади; Сергій Носань, студент 31ЕЕ групи – нагороджена дипломом ІІ ступеня за зайняте 2 місце; Валентин Репешко, студент 11СЕЕ групи – нагороджений дипломом ІІІ ступеня за зайняте 3 місце.

Олександр Ковальов,
ведучий викладач з дисципліни ЕМ