КОНФ_Тит
З 20 травня по 4 червня 2020 року на базі кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» вела свою роботу І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція пам’яті В.В. Овчарова «Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем».

Участь в роботі конференції взяли науково-педагогічні працівники таких закладів освіти, як Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (місто Мелітополь), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (місто Київ), Національний університет біоресурсів і природокористування  України  (місто  Київ),  Національний  університет

«Запорізька політехніка» (місто Запоріжжя), Сумський національний аграрний університет (місто Суми), Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (місто Харків), здобувачі наукових ступенів, докторанти, здобувачі ступеню вищої освіти, фахівці енергетичної галузі, зокрема Науково-виробничого підприємства «Преобразователь-комплекс» (місто Запоріжжя).

Конференція працювала за наступними напрямами: загальна електротехніка, електромеханічні комплекси і системи, електротехнології та електротехнологічні системи, електропостачання та електроенергетичні системи, комп’ютерно-інтегровані технології та технічні інформаційні системи.

За результатами представлених результатів наукових досліджень учасників конференції сформовано Програму конференції та Матеріали конференції, а кожен автор отримав електронний сертифікат учасника.

Завершилась робота обговоренням матеріалів конференції в дистанційному режимі на платформі ZOOM.

Організаційний комітет конференції, в особі завідувача кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», к.т.н., доцента Сергія Квітки, висловлює щиру подяку учасникам конференції за участь в поданні матеріалів конференції та їх обговоренні на форумі та сподівається на подальшу плідну співпрацю на ниві науки.

Діна Нестерчук, к.т.н., доцент,
секретар організаційного комітету