Викладання дисципліни “Фізичне виховання” в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в регіоні та включенням міста Мелітополь до “червоної зони», а також в рамках заходів щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції з 09.11.2020 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного до особливого розпорядження буде проводитися за дистанційною формою.

В умовах карантину навчальний процес перемістився в онлайн-режим. Проте не тільки студентам, а й всім не потрібно забувати вдома дотримуватися основ здорового способу життя, режиму праці та відпочинку, харчування та занять фізичними вправами й фізичними навантаженнями. Враховуючи таку ситуацію, колектив кафедри фізичного виховання і спорту розробив систему дистанційного навчання з дисципліни “Фізичне виховання” для студентів І-ІІ курсів нашого університету, яка включає теоретичний та практичний блоки (різноманітні варіанти завдань, які в комплексі дозволяють підтримувати належний рівень фізичного, функціонального стану студента, мають оздоровчу спрямованість, дозволяють домогтися усвідомленого ставлення до самостійних занять фізичною культурою на основі ретельного самоаналізу).

Дистанційні заняття студентів з фізичного виховання здійснюються за допомогою використання технічних та інформаційних засобів, навчальних ресурсів, безпосередньо за допомогою Освітнього порталу ТДАТУ, а також через сервіси Viber, Telegram, електронної пошти та мобільного зв’язку з викладачами кафедри.

Викладачі кафедри, опановуючи цифрові технології навчання, застосовують найбільш вдалі методичні прийоми для опанування навчальної програми студентами на віддалі, підбирають такі тренування, відеолекції, майстер-класи, завдання та комплекси вправ для розвитку фізичних якостей, що не потребують спеціального обладнання, інвентарю та можуть бути виконані в домашніх умовах.

Студентські тестові завдання, робота з теоретичними матеріалами, постійне спостереження за станом здоров’я є нашими пріоритетами в роботі.

Викладацький склад кафедри фізичного виховання і спорту, що підтримує зв’язок із закріпленими за ними групами студентів через інформаційно-комунікаційну мережу Інтернет, буде надавати в цьому розділі нашого сайту всім студентам І-ІІ курсів завдання (як практичної, так і теоретичної спрямованості) і необхідний методичний матеріал. Зміст завдань і наданого методичного матеріалу може відрізнятися відповідно до специфіки проведених протягом поточного навчального року практичних занять з дисципліни “Фізичне виховання”.

Весь матеріал буде розбито на блоки та прив’язано до календаря знаходження на карантині.

Мабуть, за час карантину ви вже встигли засумувати за різного роду активностями. Втім, рухатися потрібно і це головна умова того, що ці важкі для настрою часу пройдуть абсолютно “безболісно”. Обирайте відповідний тиждень, свою медичну групу, виконуйте всі наші поради та рекомендації, діліться з друзями та будьте активними!

Удосконалюємося, працюймо творчо та натхненно надалі, залишаючись вдома та бажаємо всім міцного здоров’я!

І семестр 2020-2021 навчального року

II семестр 2020-2021 навчального року