Викладання дисципліни “Фізичне виховання” в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 04.09.2023 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного до особливого розпорядження буде проводитися за дистанційною формою.

В надзвичайних умовах навчальний процес перемістився в онлайн-режим. Проте не тільки студентам, а й всім не потрібно забувати вдома дотримуватися основ здорового способу життя, режиму праці та відпочинку, харчування та занять фізичними вправами й фізичними навантаженнями. Враховуючи таку ситуацію, колектив кафедри фізичного виховання і спорту розробив систему дистанційного навчання з дисципліни “Фізичне виховання” для студентів І-ІІ курсів нашого університету, яка включає теоретичний та практичний блоки (різноманітні варіанти завдань, які в комплексі дозволяють підтримувати належний рівень фізичного, функціонального стану студента, мають оздоровчу спрямованість, дозволяють домогтися усвідомленого ставлення до самостійних занять фізичною культурою на основі ретельного самоаналізу).

Дистанційні заняття студентів з фізичного виховання здійснюються за допомогою використання технічних та інформаційних засобів, навчальних ресурсів, безпосередньо за допомогою Освітнього порталу ТДАТУ, а також через сервіси Viber, Telegram, електронної пошти та мобільного зв’язку з викладачами кафедри.

Викладачі кафедри, опановуючи цифрові технології навчання, застосовують найбільш вдалі методичні прийоми для опанування навчальної програми студентами на віддалі, підбирають такі тренування, відеолекції, майстер-класи, завдання та комплекси вправ для розвитку фізичних якостей, що не потребують спеціального обладнання, інвентарю та можуть бути виконані в домашніх умовах.

Студентські тестові завдання, робота з теоретичними матеріалами, постійне спостереження за станом здоров’я є нашими пріоритетами в роботі.

Викладацький склад кафедри фізичного виховання і спорту, що підтримує зв’язок із закріпленими за ними групами студентів через інформаційно-комунікаційну мережу Інтернет, буде надавати в цьому розділі нашого сайту всім студентам І-ІІ курсів завдання (як практичної, так і теоретичної спрямованості) і необхідний методичний матеріал. Зміст завдань і наданого методичного матеріалу може відрізнятися відповідно до специфіки проведених протягом поточного навчального року практичних занять з дисципліни “Фізичне виховання”.

Весь матеріал буде розбито на блоки та прив’язано до календаря знаходження в онлайн-режимі.

Мабуть, за весь цей час ви вже встигли засумувати за різного роду активностями. Втім, рухатися потрібно і це головна умова того, що ці важкі для настрою часу пройдуть абсолютно “безболісно”. Обирайте відповідний тиждень, свою медичну групу, виконуйте всі наші поради та рекомендації, діліться з друзями та будьте активними!

Удосконалюємося, працюймо творчо та натхненно надалі, залишаючись вдома та бажаємо всім міцного здоров’я!

І семестр 2023-2024 навчального року

II семестр 2023-2024 навчального року