Викладання дисципліни “Фізичне виховання” в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в регіоні та включенням міста Мелітополь до “червоної зони», а також в рамках заходів щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції з 09.11.2020 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного до особливого розпорядження буде проводитися за дистанційною формою.

Система дистанційного навчання з дисципліни “Фізичне виховання”, розроблена кафедрою фізичного виховання і спорту ТДАТУ, включає різноманітні варіанти завдань, які в комплексі дозволяють підтримувати належний рівень фізичного, функціонального стану студента, мають оздоровчу спрямованість, дозволяють домогтися усвідомленого ставлення до самостійних занять фізичною культурою на основі ретельного самоаналізу.

Викладацький склад кафедри фізичного виховання і спорту, що підтримує зв’язок із закріпленими за ними групами студентів через інформаційно-комунікаційну мережу Інтернет, буде надавати на цій сторінці нашого сайту всім студентам І-ІІ курсів студентам завдання (як практичної, так і теоретичної спрямованості) і необхідний методичний матеріал. Зміст завдань і наданого методичного матеріалу може відрізнятися відповідно до специфіки проведених протягом поточного навчального року практичних занять з дисципліни “Фізичне виховання”.

Весь матеріал буде розбито на блоки та прив’язано до календаря знаходження на карантині.

Мабуть, за час карантину ви вже встигли засумувати за різного роду активностями. Втім, рухатися потрібно і це головна умова того, що ці важкі для настрою часу пройдуть абсолютно “безболісно”. Обирайте відповідний тиждень, свою медичну групу, виконуйте всі наші поради та рекомендації, діліться з друзями та будьте активними й здоровими!

Загальна інструкція з дистанційного навчання з дисципліни “Фізичне виховання”

Розгорнута покрокова фотоінструкція по дистанційному навчанню з дисципліни “Фізичне виховання” в I семестрі 2020-2021 навчальному році з фото (новий портал ТДАТУ) 

Самостійні заняття з дисципліни “Фізичне виховання” (теорія та практика)

Методико-практична робота по вивченню свого фізичного і функціонального стану (7 тестів)

Електроні поштові скриньки викладачів кафедри

Теми для рефератів з дисципліни “Фізичне виховання”

Пам’ятка оформлення рефератів

Умови отримання заліку з дисципліни “Фізичне виховання” в I семестрі 2020-2021 навчального року

Щоденник самоконтролю студента (завантажити за посиланням) – заповнюється щотижня знаходження на карантині, а в кінці висилається на електрону поштову скриньку свого викладача і є однією з обов’язкових умов ПМК №2 і заліку з дисципліни “Фізичне виховання” в цілому. 

 

Практичні дистанційні заняття з дисципліни “Фізичне виховання” (починаючи з 9 листопада 2020 року):

Тиждень 1, 9-13 листопада 2020 року

Тиждень 2, 16-20 листопада 2020 року

Тиждень 3, 23-27 листопада 2020 року  

Тиждень 4

Тиждень 5

Тиждень 6

Тиждень 7

Тиждень 8

Тиждень 9