НАЙВИЩІ СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ
ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
В ЗМАГАННЯХ РІЗНОГО РІВНЯ

“Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості…”. Щоб не траплялося у світі, країні, місті чи університеті, які б події не сколихували наше суспільство час від часу, університетський спорт незмінно тримає марку, показуючи відмінні результати на спортивних аренах сьогодення. Результати, якими особисто ми пишаємося і цінуємо понад усе… Отож, надалі ми будемо підсумовувати найуспішніші, рекордні та найбільш видовищні виступи наших спортсменів (як студентів, так і викладачів) протягом наступних років.

2020 РІК

ІІ семестр 2019-2020 навчальний рік

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (головний тренер – заслужений тренер України з вільної боротьби, викладач кафедри фізичного виховання і спорту АБДУЛЛАЄВ АЛТАЙ КАРАМ ОГЛИ)

1. Чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років (м. Запоріжжя, 14-15.02.2020 р.): Урсу Олександр – 22 САІ (І місце у ваговій категорії до 65 кг), Дехтяренко Руслан – 31 ЕЕ (І місце у ваговій категорії до 92 кг), Білошицький Іван – 31 ГМ (І місце у ваговій категорії до 125 кг), Аянот Андрій – 32 АІ (ІІ місце у ваговій категорії до 74 кг), Копоть В’ячеслав – 12 СЕЕ (ІІ місце у ваговій категорії до 79 кг), В’юнік Герман – 21 АГ (ІІІ місце у ваговій категорії до 61 кг) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2, ГРАМОТА 3, ГРАМОТА 4, ГРАМОТА 5, ГРАМОТА 6

ВОЛЕЙБОЛ (головний тренер – викладач кафедри фізичного виховання і спорту МАГУЛА ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ)

1. Турнір по волейболу пам’яті виводу військ з Афганістану (смт Якимівка Запорізької області, 15.02.2020 р.) – збірна команда ТДАТУ (II місце) – ФОТО ЗІ ЗМАГАНЬ

2. Турнір по волейболу, присвяченому пам’яті Миколи Тараканчикова (м. Енергодар Запорізької області, 22.02.2020 р.) – збірна команда ТДАТУ (III місце) – ГРАМОТА

ГИРЬОВИЙ СПОРТ (головний тренер – заслужений тренер України з гирьового спорту, викладач кафедри фізичного виховання і спорту КУБРАК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ)

1. Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів (м. Київ, 21-23.02.2020 р.)Сердюк Олексій – 11 АІ (І місце у ваговій категорії до 70 кг), Нідялко Андрій – 31 ЦБ (І місце у ваговій категорії до 80 кг), Москаленко Ольга – 31 ХТ (І місце у ваговій категорії 70+ кг) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2, ГРАМОТА 3

2. Міжнародний турнір з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, ветеранів пам’яті В. М. Махна (м. Київ, 22-23.02.2020 р.): Москаленко Ольга – 31 ХТ (І місце у ваговій категорії 70+ кг, виконала НОРМАТИВ “МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ”), Кубрак Сергій Іванович (І місце у ваговій категорії до 70 кг серед ветеранів) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2

3. VI Відкритий Кубок генерала Василя Петрова з гирьового спорту (м. Запоріжжя, 14.03.2020 р.): Москаленко Ольга – 31 ХТ (ІІІ місце у ваговій категорії 70+ кг) – ГРАМОТА

МАС-РЕСТЛІНГ (головний тренер – завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ)

1. V Відкритий Кубок України з мас-рестлінгу серед юнаків та дівчат (15-17 років), юніорів та юніорок (18-21 років) та відкритої вікової групи (21+ років) під егідою ГО “Федерація мас-рестлінгу України” (м. Мелітополь, 29.02.2020 р.): Вонсович Роман – 21 АІ (ІІ місце в номінації “U21/Юніори”, вагова категорія до 59 кг), Ніколенко Антон – 31 МК (ІІІ місце в номінації “U21/Юніори”, вагова категорія до 59 кг), Старовойт Микита – 12 МБГМ (ІІІ місце в номінації “U21/Юніори”, вагова категорія до 80 кг), Токар Наталія – 21 ГЗ (ІІІ місце в номінації “U21/Юніори”, вагова категорія до 66 кг) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2, ГРАМОТА 3, ГРАМОТА 4

2. Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з мас-рестлінгу 2020, м. Софіївка, 25.01.2020 р.: Муравйов Кирило – 21 КН (І місце серед дорослих у ваговій категорії 105+), Старовойт Микита – 12 МБГМ (ІІ місце серед дорослих у ваговій категорії до 90 кг), Ніколенко Антон – 31 МК (ІІ місце серед дорослих у ваговій категорії до 60 кг) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2, ГРАМОТА 3

 2019 РІК

І семестр 2019-2020 навчальний рік

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (головний тренер – заслужений тренер України з вільної боротьби, викладач кафедри фізичного виховання і спорту АБДУЛЛАЄВ АЛТАЙ КАРАМ ОГЛИ)

1. IV відкритий Кубок спортивного клубу TS Tech з пляжної боротьби серед юнаків, дівчат та дорослих (м. Херсон, 7.09.2019 р.)Урсу Олександр – 22 САІ (І місце у ваговій категорії до 65 кг), Копоть В’ячеслав – 12 СЕЕ (ІІІ місце у ваговій категорії до 75 кг) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2

2. Відкритий X Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті героям-приазовцям, полеглим і живим у війні в Афганістані (с. Новокостянтинівка Херсонської області, 14.09.2019 р.)В’юнік Герман – 21 АГ (І місце у ваговій категорії до 68 кг) – ГРАМОТА

3. Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років пам’яті майстра спорту міжнародного класу Мурада Караєва (м. Харків, 28-29.09.2019 р.)Копоть В’ячеслав – 12 СЕЕ (ІІІ місце у ваговій категорії до 79 кг) – ГРАМОТА

4. Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів та юніорок, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу І. Кулика (м. Херсон, 8-9.11.2019 р.)Дехтяренко Руслан – 31 ЕЕ (І місце у ваговій категорії до 86 кг, виконав НОРМАТИВ “МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ”), Копоть В’ячеслав – 12 СЕЕ (ІІІ місце у ваговій категорії до 79 кг) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2

5. XIII традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків на призи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за підтримки ректора, д.т.н., професора Кюрчева В.М. (м. Мелітополь, 15-17.11.2019 р.)Копоть В’ячеслав – 12 СЕЕ (І місце у ваговій категорії до 79 кг), Урсу Олександр – 22 САІ (І місце у ваговій категорії до 61 кг), В’юнік Герман – 21 АГ (ІІ місце у ваговій категорії до 61 кг), Дехтяренко Руслан – 31 ЕЕ (ІІ місце у ваговій категорії до 86 кг), Аянот Андрій – 32 АІ (ІІІ місце у ваговій категорії до 74 кг), Григор’єв Денис – 13 САІ (ІІІ місце у ваговій категорії до 79 кг).

6. Чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок (м. Мелітополь, 18-19.10.2019 р.)Дехтяренко Руслан – 31 ЕЕ (І місце у ваговій категорії до 86 кг), Урсу Олександр – 22 САІ (І місце у ваговій категорії до 65 кг), Копоть В’ячеслав – 12 СЕЕ (І місце у ваговій категорії до 79 кг), Білошицький Іван – 31 ГМ (І місце у ваговій категорії до 125 кг), Григор’єв Денис – 13 САІ (ІІІ місце у ваговій категорії до 79 кг), В’юнік Герман – 21 АГ (ІІІ місце у ваговій категорії до 61 кг) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2, ГРАМОТА 3, ГРАМОТА 4, ГРАМОТА 5, ГРАМОТА 6

ВОЛЕЙБОЛ (головний тренер – викладач кафедри фізичного виховання і спорту МАГУЛА ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ)

1. Відкритий Кубок ТДАТУ з волейболу серед молодіжних команд міста Мелітополь (23.11.2019 р.) збірна команда ТДАТУ-2 (II місце), збірна команда ТДАТУ-1 (III місце) – ГРАМОТА 1ГРАМОТА 2

2. XI турнір-меморіал з волейболу пам’яті генерала авіації М.О. Опришко (м. Мелітополь, 13-14.12.2019 р.) – збірна команда ТДАТУ (III місце) – ГРАМОТА

ГИРЬОВИЙ СПОРТ (головний тренер – заслужений тренер України з гирьового спорту, викладач кафедри фізичного виховання і спорту КУБРАК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ)

1. Турнір з гирьового спорту на Кубок прп. Іллі Печерського (Муромця) за програмою спортивних ігор на Кубок Кубків рівноапостольного князя Володимира Запорізької єпархії УПЦ серед чоловіків (м. Мелітополь, 19.10.2019 р.)Данилевський Сергій – 11 МБАІ (І місце у ваговій категорії до 65 кг), Сердюк Олексій – 11 АІ (І місце у ваговій категорії до 75 кг), Москаленко Ольга – 31 ХТ (ІІ місце у ваговій категорії 70+ кг), Панков Дмитро – 31 ЕЕ (ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг), Гончаров Віктор – 11 МБГМ (ІІ місце у ваговій категорії до 70 кг), Семененко Володимир – 12 АІ (ІІ місце у ваговій категорії до 65 кг) – ГРАМОТА 1ГРАМОТА 2ГРАМОТА 3ГРАМОТА 4ГРАМОТА 5ГРАМОТА 6

2. Відкрита першість Мелітопольської районної ДЮСШ з гирьового спорту серед юнаків і дівчат (с. Костянтинівка Запорізької області, 01.12.2019 р.: Семененко Володимир – 12 АІ (І місце у ваговій категорії до 73 кг) – ГРАМОТА

ЛЕГКА АТЛЕТИКА (головний тренер – старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту НЕСТЕРОВ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ)

1. Чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячений 235-й річниці заснування міста Мелітополь (27.09.2019 р.): Новосельцев Ростислав – 11 АІ (І місце на дистанції 100 метрів серед юнаків), Геміджян Микита – 11 МН (І місце на дистанції 200 метрів серед юнаків), збірна команда ТДАТУ-1 (І місце в естафеті 4×100 метрів серед юнаків), збірна команда ТДАТУ (І місце в “шведській” естафеті 600+400+200+100 метрів серед юнаків), збірна команда ТДАТУ-1 (II місце в естафеті 4×100 метрів серед дівчат), збірна команда ТДАТУ-1 (II місце в змішаній естафеті 4×100 метрів серед юнаків і дівчат), Галкіна Єлизавета – 21 ГЗ (ІІ місце на дистанції 400 метрів серед дівчат), Чердаклієв Артем – 22 МБГМ (III місце на дистанції 400 метрів серед юнаків), Малишев Олександр – 31 ЕЕ (III місце на дистанції 100 м серед юнаків), Галкіна Єлизавета – 21 ГЗ (ІІІ місце на дистанції 100 метрів серед дівчат), Гасенко Тетяна – 21 АІ (ІІІ місце у стрибках у довжину серед дівчат) – ГРАМОТА 1ГРАМОТА 2ГРАМОТА 3, ГРАМОТА 4, ГРАМОТА 5ГРАМОТА 6ГРАМОТА 7ГРАМОТА 8ГРАМОТА 9ГРАМОТА 10, ГРАМОТА 11

2. Міські змагання з легкої атлетики “Екіден-2019” в рамках проєкту “Турнір поколінь” на дистанції півмарафон 7000м×7000м×7097,5 метрів (м. Мелітополь. 9.11.2019 р.): збірна команда ТДАТУ-1 (І місце) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2, ГРАМОТА 3

МАС-РЕСТЛІНГ (головний тренер – завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ)

1. V чемпіонаті України з мас-рестлінгу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, дорослих (м. Мелітополь, 14.12.2019 р.): Старовойт Микита – 12 МБГМ (І місце у ваговій категорії до 80 кг серед юніорів), Муравйов Кирило – 21 КН (І місце у ваговій категорії 90+ кг серед юніорів), Токар Наталія – 21 ГЗ (І місце у ваговій категорії до 62 кг серед юніорок), Ніколенко Антон – 31 МК (ІІ місце у ваговій категорії до 59 кг серед юніорів) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2, ГРАМОТА 3, ГРАМОТА 4

2. Турнір з мас-рестлінгу на Кубок св. Петра Калнишевського за програмою спортивних ігор на Кубок Кубків рівноапостольного князя Володимира Запорізької єпархії УПЦ серед чоловіків, м. Мелітополь, 19.10.2019 р.Муравйов Кирило – 21 КН (ІІ місце у ваговій категорії 90-105 кг), Старовойт Микита – 12 МБГМ (ІІІ місце у ваговій категорії до 80 кг) – ГРАМОТА 1, ГРАМОТА 2

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ (головний тренер – завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ)

1. Кубок України серед студентів вищих навчальних закладів та серед жінок в відкритій віковій категорії (м. Київ, 21.09.2020 р.): збірна жіноча команда ТДАТУ (ІІ місце) – ФОТОЗВІТ

2. Кубок України серед студентів вищих навчальних закладів та серед жінок в відкритій віковій категорії в приміщенні (м. Київ, 07.12.2020 р.): збірна жіноча команда ТДАТУ (ІІІ місце) – ФОТОЗВІТ