Викладачі кафедри «Іноземні мови» безперервно працюють над підвищенням своєї кваліфікації, поглибленням теоретичних й практичних знань задля вдосконалення процесу вивчення іноземних мов студентами нашого університету.

Цієї весни у рамках програми підвищення кваліфікації викладач-стажист кафедри «Іноземні мови» В.В. Лемещенко-Лагода пройшла стажування у ТОВ «АНТ Агросервіс», основна діяльність якого пов’язана з виготовленням та ремонтом запчастин для сільськогосподарської техніки.

Головним завданням стажування було ознайомлення з будовою та принципами роботи сучасного устаткування (ЧПК) та отримання досвіду з проектування, виготовлення та ремонту запчастин до сільськогосподарської техніки з метою подальшої адаптації робочих програм дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» до умов сучасного виробництва.

Обов’язкова програма стажування містила наступні пункти:

• Ознайомлення зі структурою, напрямком виробничої діяльності ТОВ «АНТ Агросервіс».
  • Знайомство з відділами, екскурсія на виробничі ділянки. Проходження інструктажу з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
  • Ознайомлення з технологічним устаткуванням, зокрема будовою, принципами роботи та налаштуваннями верстатів ЧПК серії Durma PBF та Durma MS.
  • Знайомство з новітніми методами ремонту, модернізації та виготовлення запчастин до сільськогосподарської техніки.
  • Оволодіння фаховою термінологією до виробничого устаткування. Складання зразків навчальних комплектів.
  • Індивідуальні консультації з спеціалістами підприємства.

За результатами захисту стажування було вирішено впровадити результати стажування у навчальний процес при викладанні дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для спеціальностей 208 «Агроінженерія» та 133 «Галузеве машинобудування».

Профорг ННІЗУП, старший викладач

кафедри «Іноземні мови»