Не лише навчання може бути дистанційним, але й розваги теж! В цьому переконались учасники веб-квесту англійською мовою «Easter Egg Hunt».

Протягом тижня з 21 по 24 квітня усі студенти ТДАТУ мали змогу взяти учать у цьому незвичайному тематичному заході. В цей день на навчально-інформаційному порталі було розміщено оголошення із посиланням на карту квесту. Перейшовши за посиланням, кожен учасник отримав інструкції та після ознайомлення з ними поринув у великодні пригоди.

На кожному етапі квесту учасники отримували завдання та посилання на англомовні онлайн-ресурси для їх виконання. Завдання носили різноманітний характер: перегляд автентичного відео, пошук інформації у статті, дешифрування слів тощо. Необхідно було самостійно знайти спосіб вирішення завдання, а потім, використовуючи отримані дані, пройти «challenge» – дати правильну відповідь на контрольне питання. За умови правильної відповіді учасники отримували артефакт (секретні літери), з яких на заключному етапі необхідно було скласти зашифровану фразу.

Слід відзначити неабияку зацікавленість серед студентів незвичайним форматом заходу, про що свідчать позитивні відгуки учасників.

Найпершими ж прийшли до фінішу студенти груп 21 ГРС (Маслова Д., Пархоменко В., Ковальчук Д., Угріна П., Севастьянович М.), 11 МН (Шенаєва А., Ткачук Ю., Степанькова В., Орманжи О.), 21 КН (Бузовський К., Емірасанов А.), 21 ГМ (Заліканов К., Кузьмін К.), 31 ГМ (Водяницький І., Білошицький І.).

Дякуємо всім за активність і сподіваємось на подальшу участь в англомовних заходах кафедри!

Ст. викладач кафедри ІМ,

Супрун О.М.