Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного в освітньо-науковій діяльності приділяє значну увагу додержанню правил та норм академічної доброчесності. Адже академічна доброчесність сприяє дієвості системи освіти, що надає справжні знання та навички, а не лише документи про здобуття освіти.

Впровадження принципів академічної доброчесності означає, що в процесі навчання та дослідницької роботи студенти, викладачі та науковці мають дотримуватися, передусім, принципами чесної праці та навчання.

З метою поширення практичних знань і навичок у впровадженні основних принципів академічної доброчесності в університеті проводяться семінари, майстер-класи, презентації, лекції тощо. Зокрема у поточному навчальному році пройшов семінар для студентів та викладачів університету, в якому взяли участь викладачі кафедри ІМКП. Доповідач Радміла Скляр  доцент, завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності.

Окрім цього, університетом підписано Меморандум про співпрацю між Американськими Радами з міжнародної освіти щодо сприяння академічній доброчесності, що є невідємною складовою нової академічної культури в українських вищих навчальних закладах та передумова для успішного розвитку суспільства.

ст. викладач Галина Антонова

photo_5415721789528589376_y