З 1 по 25 листопада 2022 року на базі кафедри «Експлуатація та технічний сервіс машин» проходила ІV Міжнародна науково-практична конференція «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі», присвячена 90-й річниці заснування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного

Напрями роботи конференції:

1. Сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку інноваційних технологій в агропромисловому комплексі.
  2. Техніко-технологічне забезпечення виробництва та переробки продукції рослинництва та тваринництва.
  3. Інтелектуальні технології в АПК.
  4. Новації у технічному сервісі машин та обладнання агропромислового комплексу.
  5. Енергозбереження і відновлювані джерела енергії в технологіях АПК, екологія та охорона природних ресурсів.
  6. Інноваційні методи підготовки фахівців АПК.

В заході прийняли участь викладачі кафедри ІМКП, магістранти та студенти – учасники наукових гуртків.

Обговорення матеріалів конференції проводилося із застосуванням засобів електронної комунікації на форумі конференції. Кожен автор отримав електронний сертифікат учасника конференції.

За результатами роботи конференції було сформовано Програму ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та видано Збірник Матеріалів конференції. Наукові статті учасників будуть опубліковані в Науковому віснику ТДАТУ (фахове видання).

Олена ДЕРЕЗА

photo_5208519832591518978_y photo_5208519832591518977_y