Завдяки високому професіоналізму КЮРЧЕВА В.М. (голова приймальної комісії, ректор ТДАТУ), ЧИЖИКОВА І.О.(відповідальний секретар приймальної комісії), ЧЕБАНОВА А.Б., КОСТОРНОГО С.В., ДЕМЧЕНКО І.В. (заступники відповідального секретаря приймальної комісії) вся документація оформлена вчасно і без порушень. Студентів, які побажали навчатись в ТДАТУ, зараховано до університету.

Було подано заяв до ОР «Бакалавр» на основі ОКР молодшого спеціаліста або вищого за нього рівня ОР «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти (1 курс) денну (на бюджет 814, контракт 512) заочну (на бюджет 38, контракт 100). На скорочений термін навчання (1С курс) денну (на бюджет 340, контракт 103). На магістратуру: денну – 515; заочну – 228. На 2 курс (26), на 3 курс (25) як на денну, так і та заочну форми навчання. Було подано 2701 заяву до вступу в ТДАТУ на 2020-2021 навчальний рік. Оформлено всі справи згідно вимог приймальної комісії, та без нарікань зі сторони вступників.

доцент Пихтєєва І.В.