В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2017/2018 академічному році. Дедлайн – 31 жовтня 2017 р.

Стипендії для закордонних студентів, аспірантів, викладачів вузів, наукових співробітників, у тому числі працівників у сфері мистецтва.

Вимоги до кандидата:
• студенти університетів в університетах за межами Словаччини;
• студенти другого рівня вищої освіти (магістри), або студенти, які на момент подання заявки закінчили принаймні 2,5 роки свого університетського навчання в тій же навчальній програмі;
• студенти, які будуть проходити освітню підготовку в Словаччині в рамках своєї вищої освіти за межами Словаччини та яких буде приймати приватний чи державний університет у Словаччині на академічну стажіровку для навчання в Словацькій Республіці.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:
31 жовтня до 16.00 годин CET – стажування протягом літнього семестру поточного навчального року.

Докладніше:https://www.stipendia.sk/ru/main/правила-и-условия-программы/иностранные-претенденты