Ніколи не припиняй особистий розвиток –
читай про Україну та подорожуй Україною!

 

28 квітня 2021 року під час карантину в 21ЕЕ групі куратором, доцентом кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Діною Нестерчук була проведена кураторська година «Подорожуй Україною разом з книгою» у форматі відео-конференції на платформі Zoom. Проведення кураторської години стало можливим завдяки мультимедійної презентації з фондів наукової бібліотеки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (автор провідний бібліотекар Кас`янова Тетяна), з якою можна ознайомитись за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=0Vyj5rT4GBE.

Куратор, за допомогою демонстрації екрану, у форматі Zoom-конференції презентувала студентам відео-ролик про туристичні міста України. Слід відзначити, що метою такого виховного заходу є не тільки заклик до туристичних подорожей містами нашої країни, але й пробудження прагнення у молодої людини до пізнання історії розвитку українських міст через призму читання художньої літератури.

Студенти мали змогу ознайомитись з яскравими видами Києва, Одеси, Львова, Батурина, Умані, Полтави, а також з рекомендаціями прочитати відомі класичні та сучасні літературні твори під час майбутніх подорожей Україною, а саме: Наталена Королева «Легенди Старокиївські», Іван Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я», Павло Загребельний «Диво», Валер’ян Підмогильний «Місто», Сергій Жадан «Дерева», Богдан Лепкий «Мазепа», Олександр Пушкін «Полтава», Микола Гоголь «Миргород», Микола Гоголь «Сорочинський ярмарок», Ісаак Бабель «Одесские рассказы», Эфраим Севела «Одесские рассказы», Аркадий Львов «Двор», Іван Франко «Міські повісті», та ознайомитись з туристичними путівниками.

Після перегляду відео-матеріалу куратор запропонувала в наступному навчальному році відвідати деякі з вищеназваних культурно-історичних міст України. Ця ідея викликала серед студентства жваве обговорення та прагнення до якнайшвидшої реалізації туристичних поїздок, адже усі впевнені, що життя триває, не дивлячись на карантин.

Діна Нестерчук,
куратор групи, доцент