Інформація з отримання заліку студентами І-ІІ

курсів всіх спеціальностей з дисципліни “Фізичне виховання”

в IІ семестрі 2022-2023 навчального року

Для студентів І-ІІ курсів ТДАТУ імені Дмитра Моторного залік з дисципліни “Фізичне виховання” в IІ семестрі 2022-2023 навчального року складається з наступних блоків: практичний і теоретичний.

1.1 Практичний блок: виконання 12 практичних онлайн-занять в період з 23 січня до 13 травня 2023 року – 60% можливої кількості балів.

1.2 Теоретичний блок – 40% можливої кількості балів.

1.2.1. Для основної, підготовчої, спеціальної медичних груп та звільнених від практичних занять з дисципліни “Фізичне виховання”:

Методико-практична робота по вивченню свого фізичного і функціонального стану (виконання 12 запропонованих тестів або комплексів вправ та відповіді на 12 блоків контрольних запитань – ПОСИЛАННЯ. Ціль – навчити студентів самоаналізу свого стану, на основі отриманих відомостей – робити висновок про рівень свого здоров’я і вже на основі цього ставити для самого себе завдання щодо поліпшення фізичних якостей, функціонуванню дихальної, серцево-судинної системи.

1.2.2. Для студентів, звільнених від практичних занять з дисципліни “Фізичне виховання”. Обов’язкове написання реферату з дисципліни “Фізичне виховання”, теми яких та пам’ятку до їх написання можна отримати за посиланнями –  ТЕМИ РЕФЕРАТІВ та ПАМ’ЯТКА ОФОРМЛЕННЯ РЕФЕРАТІВ.