Дистанційне практичне заняття №7

Увага! Звіти щодо виконання практичного заняття (щотижневі виконані тест та відповіді на контрольні запитання) присилати до 21 години суботи поточного тижня на електрону поштову адресу свого викладача.

Не забувайте, під час практичного заняття з дисципліни “Фізичне виховання” кожен студент повинен знаходитись на Новому освітньому порталі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за розкладом занять II семестру 2022-2023 навчального року. А в сусідній вкладці вашого браузера можна проходити практичне заняття на порталі або нашому сайті. Система буде відслідковувати ваше знаходження або відсутність на практичному занятті, а викладачі будуть це відмічати у своїх робочих електронних журналах.

ОБОВЯЗКОВА ЧАСТИНА ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ “ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ”

Всі частини цього практичного заняття виконується студентами ОБОВ’ЯЗКОВО (теоретичний блок)!!!

ТЕОРЕТИЧНИЙ БЛОК

1. ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНА РОБОТА ПО ВИВЧЕННЮ СВОГО ФІЗИЧНОГО І ФУНКЦІОНАЛЬНОГО СТАНУ (виконання щотижня наступних видів робіт: запропонований тест або комплекс спеціалізованих вправ, ознайомлення з лекцією та відповідь на контрольні питання в її кінці. Ціль – навчити студентів самообстеженню/самоаналізу свого стану, на основі отриманих відомостей – робити висновок про рівень свого здоров’я і вже на основі цього ставити для самого себе завдання щодо поліпшення фізичних якостей, функціонуванню дихальної, серцево-судинної системи.

Мета дисципліни “Фізичне виховання” в закладі вищої освіти – підготовка гармонійно розвинених, висококваліфікованих спеціалістів.

Для досягнення мети фізичного виховання студентів передбачається вирішення наступних завдань:

• збереження та зміцнення здоров’я студентів, сприяння правильному формуванню і всебічному розвитку організму, підтримання високої працездатності протягом всього періоду навчання;
  • виховання у студентів високих моральних, вольових, фізичних і психомоторних якостей;
  • забезпечення професійно-прикладної фізичної підготовки студентів з врахуванням особливостей майбутньої трудової діяльності;
  • здобуття студентами необхідних знань по основах теорії, методики й організації фізичного виховання і спортивного тренування, валеології, основам здоров’я, підготовку студентів до роботи громадськими  інструкторами та суддями по спорту;
  • удосконалення спортивної майстерності студентів-спортсменів.

ТЕСТ 7-го тижня (висилається на електрону скриньку викладача не пізніше 21.00 суботи поточного тижня) – Скачати за посиланням

ТЕОРЕТИЧНИЙ БЛОК 7-го тижня (ретельно ознайомитись з викладеним теоретичним матеріалом) – Скачати за посиланням

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ 7-го тижня (висилається на електрону скриньку викладача не пізніше 21.00 суботи поточного тижня) – Скачати за посиланням

2. РОБОТА НАД РЕФЕРАТОМ. Студенти, звільнені від занять фізичним вихованням за станом свого здоров’я, беруть одну з тем, які можна взяти на сайті кафедри в розділі “Дистанційне навчання з дисципліни “Фізичне виховання”, підрозділ “Теми для рефератів з дисципліни “Фізичне виховання”. Або саме тут:

Для підвищення загальної кількості балів з дисципліни “Фізичне виховання” – написання реферату з дисципліни (обов’язково).

Пам’ятка оформлення рефератів