18 жовтня студенти груп 31 ЕМ, 32 ЕМ та 11 сЕМ взяли участь у виховному заході англійською мовою, присвяченому Дню Колумба, що проводився кафедрою іноземних мов. Columbus Day, як свідчить вже сама назва, відзначають в пам’ять про відкриття Америки відомим мореплавцем Кристофором Колумбом в 1492 році. Кожного року в другий понеділок жовтня в США святкують цей день, який супроводжується великим парадом в Нью-Йорку та Сан-Франциско. Крім того, це свято має інші назви в багатьох країнах Центральної та Південної Америки і Європи, як то “День Раси”, “День Корінних Народів Америки”, “Хіспанідад” тощо.

Студенти були ознайомлені з історією свята, подивились відеоролік про святкування Дня Колумба в Нью-Йорку та перевірили свої знання та вдачу, змагаючись у вікторині, створеній викладачем на платформі Kahoot.

Учасникам заходу до цього дня не було відомо про це свято, тому вони з цікавістю дізнавались деякі історичні факти та сучасні події, пов’язані з цим днем. Вікторина викликала надзвичайні емоції змагання та смаку перемоги. Найкращі знавці історії Дня Колумба отримали сертифікати І, ІІ та ІІІ ступенів.

Викладач кафедри “ІМ”  Ганна Гладких