Розвиток сучасної української науки та імплементація результатів наукових досліджень вітчизняних вчених та студентів у європейський освітній простір є абсолютно неможливими без дотримання принципів та вимог академічної доброчесності. Одними з ключових чинників, що характеризують це поняття, є чесність, порядність, відповідальність, повага та справедливість, й саме вони формують те підґрунтя, на якому повинна будуватись сучасна українська наука та освіта.

Саме тому викладачі кафедри «Іноземні мови» Кривонос І.А. та Лемещенко-Лагода В.В. долучились до курсу «Академічна доброчесність», створеного студією онлайн-освіти EdEra спільно з Посольством США в Україні, Американськими Радами з міжнародної освіти та Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP). Головна увага курсу була зосереджена на визначенні поняття академічної доброчесності, формуванню її культури та уникненню порушень як збоку студентів, так і науково-педагогічних працівників.

Успішне складання фінального іспиту з курсу стало показником високого рівня знань та дотримання принципів академічної доброчесності викладачами кафедри.

Заступник голови РМУС ТДАТУ (ННІЗУП),

викл.-стажист кафедри «ІМ»