1 листопада відбувся щорічний районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Зустріч юних науковців традиційно проходила у гостинних стінах Костянтинівського районного навчально-виховного об’єднання «Гімназія – Мала академія наук № 1 «Таврія» Мелітопольської районної ради Запорізької області.

Шість представників нашого університету були почесними гостями конкурсу – викладачі кафедр суспільно-гуманітарних наук, комп’ютерних наук,  електроенергетики і автоматизації, кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії, а також кафедри іноземних мов виступили неопередженими членами журі. Ст. викладач Зайцева Н.В. взяла участь у роботі секції англійської та німецької мови, де 11 учнів  8-11 класів представили результати своїх напрацювань. Теми робіт різнилися та вражали глибиною аналізу – від класичного лексико-граматичного дослідження визначених творів світових класиків до експерименту з надійності та ефективності сучасних комп’ютерних перекладачів, від впливу сленгу на розвиток сучасних германських мов до перспектив переходу від викладання британської англійської на американський варіант англійської мови у закладах освіти. Передумовою грунтовного опрацювання вищеназваних тем стало те, що під час підготовки дослідники та їх наукові керівники обирали найсучасніші методи дослідження і залучали велику кількість школярів до участі в анкетуваннях та опитуваннях.

Яскраві презентації захопили групи підтримки доповідачів та їх конкурентів, які жваво реагували на кожен з 11 виступів і, навіть порушуючи регламент, ставили і ставили запитання з представлених тем.

Від імені кафедри ст. викладач Зайцева Н.В. подякувала науковим керівникам та доповідачам за вибір напряму роботи і високий рівень презентування результатів пошуків, побажала успіху у наступному етапі роботи МАН на обласному рівні у м.Запоріжжя та запросила до участі у роботі Всеукраїнської студентської конференції-2019.

Ст. викладач кафедри “ІМ” Зайцева Н.В.