Щорічно кафедра іноземних мов вітає майбутніх науковців на секції «Філологічні науки» у рамках VII Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів та магістрантів ТДАТУ. До університету завітали та долучилися до наукової дискусії студенти коледжів і старшокласники ліцеїв та гімназій м. Мелітополя та Мелітопольського району.

Учасники підготували та блискуче презентували  такі цікаві й водночас різні за тематикою доповіді, а саме:

«Відтворення емотивності тексту в англо-українських перекладах (на матеріалі роману Джерома Селінджера «Над прірвою у житі» (Доповідач: Соколов Богдан , керівник: Рокоча Д.О.),

«Емотиви в мовленнєвих партіях головних героїнь мультиплікаційних фільмів студії Уолта Диснея» (Доповідачі: Бузова Ангеліна, керівник: Калужська Л.О.),

«Комунікативні властивості рекламної упаковки» (Доповідач: Джурова Оксана, керівник: Банецька Т.В.),

«Рольова гра як вид геймефікацій на заняттях з іноземної мови» (Доповідач: Розумейко Анастасія, керівник: Лябах І.А.),

«British facts, customs and traditions of November» (Доповідач: Короленко Данііл, керівник: Жихар Л.В.),

«Сім перлин України» (Доповідач: Кошель Марія, керівник: Кошель І.М.),

«Іншомовна компетентність як одна з ключових і професійних компетентностей майбутніх фахівців» (Доповідач Федюк Аліна).

Модератори секції – викладачі кафедри Коваль О. Ю. та Кулик К. О. були приємно вражені рівнем підготовки та презентацією робіт учасників секції. Конференція показала результати наукової роботи студентів та старшокласників, підтвердила плідну аудиторну та позааудиторну роботу їх наукових керівників, збагатила знаннями кожного, додала досвіду, настрою і впевненості.

Ми дякуємо всім керівникам за залучення української молоді до наукового та культурного простору.

Кафедра «Іноземні мови» чекає наступної зустрічі та запрошує всіх бажаючих прийняти участь у науковій конференції у секції «Філологічні науки» наступного року!

Викладачі кафедри Коваль О.Ю. та Кулик К.О.