Маючи на меті популяризацію вивчення англійської мови, кафедра іноземних мов щорічно проводить олімпіаду, яка заохочує здобувачів позмагатися у володінні іноземними мовами, а також покращує розвиток спільного почуття ідентичності та євроінтеграції молоді, допомагає створити та підтримувати дружні стосунки, міжнародне взаєморозуміння та дух спортивного змагання між молоддю, яка цікавиться англійською мовою.

Попри складні умови, 2022-2023 навчальний рік не став винятком, і в період з 1 по 9 лютого 2023 року у ТДАТУ було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови, де здобувачі університету мали змогу продемонструвати власний рівень володіння іноземною мовою та позмагатись один з одним у мовному «батлі».

Цьогорічна олімпіада пройшла у 2 тури в онлайн-форматі на освітньому порталі університету. В І турі учасники мали змогу показати вправність у застосуванні навичок аудіювання, читання та використання мови. Для завдань, розроблених з урахуванням вимог міжнародних іспитів, використовувались автентичні матеріали, що відповідають рівню В2 (CEFR). Здобувачам було запропоновано завдання різних форматів: на встановлення відповідностей, із множинним вибором, а також завдання на заповнення пропусків в текстах. Тематика текстів охоплювала міжособистісну сферу, а також питання суспільного та глобального характеру (мистецтво, технології, перенаселення планети).

За результатами першого туру було обрано 12 здобувачів, які показали найкращий результат. Їм було запропоновано позмагатись у ІІ турі олімпіади та продемонструвати уміння з говоріння іноземною мовою. Цьогоріч усний тур олімпіади вперше відбувся у форматі відеоблогу. Учасникам було запропоновано до перегляду відео, після чого вони мали змогу обрати одну з трьох проблемних тем, що стосувались змісту відеоролику, та записати власне відео, де протягом 3-5 хвилин мали висловити власні думки з обраної теми та обґрунтувати їх. Після цього члени журі оцінювали відеозаписи учасників на відповідність критеріям оцінювання. Варто зазначити, що всі учасники ІІ туру продемонстрували високий рівень володіння мовою, тому за результатами підрахунку відрив між лідерами конкурсу мінімальний.

Переможцями олімпіади у 2023 році стали Вероніка Давиденко (21МН) та  Олександр Овесков (11МБТР), які розділили І місце.

ІІ місце посів Іван Кривонос (31КН).

На ІІІ місці опинились учасники Дар’я Шпирко (21КН) та Даніїл Райков (21СМК).

Лідерів відзначено почесними грамотами та заохоченням у вигляді 10 додаткових балів з дисципліни «Іноземна мова».

Викладачі кафедри іноземних мов вітають переможців, дякують за участь всім учасникам та бажають наснаги у подальшому вдосконаленні навичок спілкування англійською мовою!

589e1626a5f6d