20 травня 2022 р. було підведено підсумки ІІ Всеукраїнської Інтернет-конференції студентів та молодих вчених «Science and innovations in the 21st century».

У роботі конференції взяли участь більше шістдесяти науково-педагогічних працівників, науковців науково-дослідних установ, аспірантів, магістрантів та здобувачів вищої освіти з одинадцяти закладів вищої освіти України. Географія конференції складає сім областей України: Київська обл., Харківська обл., Одеська обл., Львівська обл., Дніпропетровська обл., Запорізька обл., Житомирська обл.

Секційні засідання конференції проводились в онлайн-форматі. Молоді науковці представили свої дослідження у галузях «Виробництво та технології», «Аграрні науки та продовольство», «Екологія», «Механічна та електрична інженерія», «Архітектура та будівництво», «Інформаційні технології», «Управління та адміністрування»,  «Гуманітарні науки».

За результатами конференції буде видано матеріали ІІ Всеукраїнської Інтернет-конференції студентів та молодих вчених «Science and innovations in the 21st century». Програма та матеріали конференції, а також сертифікати учасників будуть доступні для ознайомлення та завантаження на сайті кафедри «Іноземні мови».

Координатор конференції,

заступник РМУЗВО з наукової роботи,

викладач кафедри «Іноземні мови»

Вікторія Лемещенко-Лагода